Polskie społeczeństwo szybko się starzeje. Seniorzy żyją dłużej, dłużej są aktywni, niestety borykają się z wieloma problemami natury zdrowotnej. Czy w Lubuskiem seniorzy maja zapewniona opiekę medyczna? Czy nowe oddziały geriatryczne to dobry kierunek? Eksperci: dyrektor lubuskiego oddziału NFZ Piotr Bromber, reumatolog Piotr Dębicki, Krzysztof Łoziński, Lubuskie Stowarzyszenie Wsparcia Opiekunów Osób Dotkniętych Choroba Alzheimera oraz Zofia Banaszak Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zielonej Górze.
Pociągi w Niemczach już jeżdżą, ale nadal z problemami
Pociągi w Niemczech jeszcze z opóźnieniami i problemami, ale już jeżdżą. W nocy stanęły wszystkie składy kolejowe. Powodem była awaria...


















