LUDZIE RADIA

zarząd / redaktor naczelny

Michał Iwanowski

Michał Iwanowski

Redaktor Naczelny

kierownicy redakcji

Krzysztof Baług

Krzysztof Baług

Kierownik redakcji edukacji i publicystyki

Jacek Białogłowy

Jacek Białogłowy

Kierownik redakcji sportowej

Grzegorz Bugaj

Grzegorz Bugaj

Kierownik redakcji kultury i rozrywki

Cezary Galek

Cezary Galek

Kierownik redakcji reportażu

Kamil Hypki

Kamil Hypki

Zastępca redaktora naczelnego

Karolina Kamińska

Karolina Kamińska

Kierownik redakcji Nowych Mediów, Dziennikarka redakcji informacji, wydawca serwisów informacyjnych Radia Zachód

Sławomir Kordyjalik

Sławomir Kordyjalik

Zastępca redaktora naczelnego, Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód

Iwona Krawczyk

Iwona Krawczyk

Kierownik programu Radia Gorzów, Dziennikarka, wydawca serwisów informacyjnych Radia Gorzów

Aleksandra Piechowska

Aleksandra Piechowska

Kierownik redakcji Radia Zielona Góra

Monika Bartkowicz-Krzysztof

Monika Bartkowicz-Krzysztof

dziennikarka Radia Zachód, prowadząca "Twoje Popołudnie"

Krzysztof Baług

Krzysztof Baług

Kierownik redakcji edukacji i publicystyki

Jacek Białogłowy

Jacek Białogłowy

Kierownik redakcji sportowej

Grzegorz Bugaj

Grzegorz Bugaj

Kierownik redakcji kultury i rozrywki

Marta Czechowska

Marta Czechowska

Dziennikarka

Elżbieta Samsel – Czerniawska

Elżbieta Samsel - Czerniawska

Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód

Agata Duszyńska

Agata Duszyńska

Dziennikarka redakcji informacji Radia Zachód

Agnieszka Dyderska

Agnieszka Dyderska

Dziennikarka redakcji informacji Radia Zachód

Krzysztof Filmanowicz

Krzysztof Filmanowicz

Dziennikarz redakcji nowych mediów i Radia Zielona Góra, fotoreporter

Cezary Galek

Cezary Galek

Kierownik redakcji reportażu

Krzysztof Gonera

Krzysztof Gonera

Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód

Jacek Grodzki

Jacek Grodzki

Dziennikarz redakcji kultury i rozrywki

Filip Górecki

Filip Górecki

Dziennikarz redakcji sportu

Paweł Górski

Paweł Górski

Dziennikarz redakcji sportu

Kamil Hypki

Kamil Hypki

Zastępca redaktora naczelnego

Katarzyna Jankowska

Katarzyna Jankowska

Dziennikarka redakcji kultury i rozrywki, współprowadząca poranny program "Kto Rano Wstaje"

Tomasz Jocz

Tomasz Jocz

Współpracownik Radia Gorzów

Karolina Kamińska

Karolina Kamińska

Kierownik redakcji Nowych Mediów, Dziennikarka redakcji informacji, wydawca serwisów informacyjnych Radia Zachód

Katarzyna Karczyńska

Katarzyna Karczyńska

Dziennikarka Radia Zachód, współprowadząca program "Drugie Śniadanie z Radiem Zachód"

Grażyna Karpińska

Grażyna Karpińska

Dziennikarka redakcji informacji i redakcji nowych mediów

Elżbieta Kobelak

Elżbieta Kobelak

Dziennikarka Radia Gorzów

Sławomir Kordyjalik

Sławomir Kordyjalik

Zastępca redaktora naczelnego, Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód

Paweł Kotarba

Paweł Kotarba

Specjalista ds. nowych mediów

Przemysław Kozubaj

Przemysław Kozubaj

Dziennikarz redakcji informacji Radia Zielona Góra

Iwona Krawczyk

Iwona Krawczyk

Kierownik programu Radia Gorzów, Dziennikarka, wydawca serwisów informacyjnych Radia Gorzów

Tomasz Krawczyk

Tomasz Krawczyk

Dziennikarz Radia Gorzów

Adam Król

Adam Król

Dziennikarz redakcji informacji, korespondent Radia Zachód ze Strzelec Krajeńskich

Piotr Kuśnierz

Piotr Kuśnierz

Dziennikarz Radia Zachód

Izabela Kwiatkowska

Izabela Kwiatkowska

Dziennikarka redakcji informacji Radia Zielona Góra

Jakub Lesiński

Jakub Lesiński

Dziennikarz redakcji sportu

Agnieszka Linka

Agnieszka Linka

Redakcja nowych mediów

Krzysztof Matusiak

Krzysztof Matusiak

Dziennikarz Radia Gorzów

Patryk Małyszko

Patryk Małyszko

Dziennikarz Radia Gorzów

Sylwia Misiak

Sylwia Misiak

Dziennikarka redakcji informacji Radia Zachód

Damian Muńko

Damian Muńko

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Małgorzata Nabel-Dybaś

Małgorzata Nabel-Dybaś

Reportażystka, autorka programu "Między nami zwierzętami"

Daniel Niemyt

Daniel Niemyt

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Tomasz Oszmiański

Tomasz Oszmiański

Dziennikarz redakcji kultury i rozrywki, dziennikarz Radia Zielona Góra, współprowadzący poranny program Radia Zachód "Kto Rano Wstaje"

Paweł Owczarski

Paweł Owczarski

Dziennikarz Radia Gorzów

Piotr Palczyński

Piotr Palczyński

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Izabela Patek

Izabela Patek

Reportażystka, dziennikarka redakcji kultury i rozrywki

Aleksandra Piechowska

Aleksandra Piechowska

Kierownik redakcji Radia Zielona Góra

Andrzej Pierzchała

Andrzej Pierzchała

Dziennikarz redakcji publicystyki oraz redakcji kultury i rozrywki

Jarosław Pikuła

Jarosław Pikuła

Współpracownik Radia Gorzów

Paweł Ptaszyński

Paweł Ptaszyński

Dziennikarz redakcji kultury i rozrywki, współprowadzący program "Drugie Śniadanie z Radiem Zachód"

Ryszard Rachlewicz

Ryszard Rachlewicz

Dziennikarz redakcji sportu

Daniel Rutkowski

Daniel Rutkowski

Dziennikarz Radia Gorzów

Bogdan Sadowski

Bogdan Sadowski

Dziennikarz Radia Gorzów

Marcin Sasim

Marcin Sasim

Dziennikarz Radia Gorzów

Bartosz Schaefer

Bartosz Schaefer

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Jarek Marek Sobański

Jarek Marek Sobański

Dziennikarz Radia Zielona Góra

Marek Staniszewski

Marek Staniszewski

Dziennikarz redakcji sportowej

Artur Steciąg

Artur Steciąg

Dziennikarz redakcji informacji Radia Zachód

Marek Turowski

Marek Turowski

Dziennikarz redakcji informacji, korespondent Radia Zachód z Nowej Soli

Grażyna Walkowiak

Grażyna Walkowiak

Dziennikarka redakcji publicystyki

Bartłomiej Walkowski

Bartłomiej Walkowski

Dziennikarz redakcji kultury i rozrywki, dziennikarz Radia Zielona Góra, współprowadzący poranny program Radia Zachód "Kto Rano Wstaje"

Arkadiusz Wiertelak

Arkadiusz Wiertelak

Specjalista ds. nowych mediów

Piotr Wiśniewski

Piotr Wiśniewski

Dziennikarz Radia Gorzów

Elżbieta Wozowczyk-Leszko

Elżbieta Wozowczyk-Leszko

Dziennikarka redakcji edukacji

Marzena Wróbel-Szała

Marzena Wróbel-Szała

Dziennikarka redakcji informacji, reportażystka Radia Zachód

Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Dziennikarz Radia Gorzów

Tomasz Bubień

Tomasz Bubień

Starszy specjalista ds. marketingu i promocji

Dariusz Dzięgielewski

Dariusz Dzięgielewski

Kierownik Marketingu i Promocji

Beata Głuszyk

Beata Głuszyk

Z-ca kierownika ds. marketingu i promocji

Ewelina Lisańczuk

Ewelina Lisańczuk

Starszy specjalista ds. marketingu i promocji

Wiktoria Tymińska

Wiktoria Tymińska

Starszy specjalista ds. marketingu, promocji i sprzedaży

Klaudia Łapkowska

Klaudia Łapkowska

Starszy specjalista ds. marketingu, promocji i sprzedaży

inspektor ochrony danych osobowych

INSPEKTOR RODO

Szymon Kużel

Szymon Kużel

z-ca kierownika działu techniczno-informatycznego, inspektor ochrony danych osobowych

najnowsze z Lubuskiego

popularne

Skip to content