Posłowie Klubu Parlamentarnego Wolni i Solidarni chcą stworzyć struktury w Zielonej Górze. W weekend spotkali się z sympatykami na Uniwersytecie Zielonogórskim.
W ramach cyklu „Porozmawiajmy o Polsce” Adam Andruszkiewicz i Jarosław Porwich przekonywali do swoich poglądów na aktualną sytuację w kraju:
Mówił Adam Andruszkiewicz. Jarosław Porwich dodawał, że spotkania mają pomóc w przygotowaniu do wyborów samorządowych:
W spotkaniu na Uniwersytecie Zielonogórskim udział wzięło około czterdziestu osób.


















![Jubileuszowe spotkanie pracowników Miejskiego Przedszkola nr 1 w Zielonej Górze [ZDJĘCIA] 15 Jubileuszowe spotkanie pracowników Miejskiego Przedszkola nr 1 w Zielonej Górze [ZDJĘCIA] Radio Zachód - Lubuskie](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/12/c6ba40b46e52f4fae7bb77eb36942cbb_xl-350x250.jpg)


