Polskie społeczeństwo szybko się starzeje. Seniorzy żyją dłużej, dłużej są aktywni, niestety borykają się z wieloma problemami natury zdrowotnej. Czy w Lubuskiem seniorzy maja zapewniona opiekę medyczna? Czy nowe oddziały geriatryczne to dobry kierunek? Eksperci: dyrektor lubuskiego oddziału NFZ Piotr Bromber, reumatolog Piotr Dębicki, Krzysztof Łoziński, Lubuskie Stowarzyszenie Wsparcia Opiekunów Osób Dotkniętych Choroba Alzheimera oraz Zofia Banaszak Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zielonej Górze.
Elżbieta Polak, posłanka KO
Gościem Krzysztofa Baługa jest Elżbieta Polak, posłanka KO https://youtu.be/4ziq2mDv__c


















