Polskie społeczeństwo szybko się starzeje. Seniorzy żyją dłużej, dłużej są aktywni, niestety borykają się z wieloma problemami natury zdrowotnej. Czy w Lubuskiem seniorzy maja zapewniona opiekę medyczna? Czy nowe oddziały geriatryczne to dobry kierunek? Eksperci: dyrektor lubuskiego oddziału NFZ Piotr Bromber, reumatolog Piotr Dębicki, Krzysztof Łoziński, Lubuskie Stowarzyszenie Wsparcia Opiekunów Osób Dotkniętych Choroba Alzheimera oraz Zofia Banaszak Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zielonej Górze.
Ćwiczebny alarm przeciwpożarowy w żagańskim przedszkolu [ZDJĘCIA]
Kilka zastępów straży pożarnej, duże zadymienie w jednym z pomieszczeń i roty działające w maskach tlenowych. To na szczęście fikcyjny...


















