W drodze do Niepodległej | Powitanie

W drodze do Niepodległej | Powitanie Radio Zachód - Lubuskie

Szanowni Państwo

W związku z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości po latach zaborów organizujemy specjalny ogólnopolski konkurs dziennikarski na najlepszy reportaż, dokument radiowy poruszający temat polskiej drogi do niepodległości.

Jednocześnie wpisuje się on w obchody jubileuszu 65 rocznicy powstania Radia Zachód. Konkurs odbędzie się pod honorowymi patronatami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Rady Mediów Narodowych i Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Pragniemy w ten sposób uczcić doniosłą rocznicę promując tematykę niepodległościową i postawy patriotyczne w naszym radiowym środowisku poprzez docenienie dotychczasowej pracy reportażystów i zachęcanie do podejmowania nowych programowych wyzwań. Chcemy też stworzyć wspólną ofertę do wykorzystania w programach rozgłośni regionalnych i centralnych Polskiego Radia.

Szczegółowe informacje są zawarte w załączonym regulaminie i będą uzupełniane na bieżąco w specjalnej zakładce na stronie internetowej Radia Zachód S.A (www.zachod.pl). Konkurs jest autorskim projektem uznanego reportażysty i kierownika Redakcji Reportażu Radia Zachód Pana Cezarego Galka, który podczas jego organizacji pełni funkcję Sekretarza dbając o właściwe przygotowanie projektu i jego przebieg.

Z poważaniem

Prezes Radia Zachód S.A
Piotr Bednarek


W drodze do Niepodległej | Powitanie Radio Zachód - Lubuskie

najnowsze z Lubuskiego

popularne

Skip to content