W wielu polskich miejscowościach odbywają się uroczystości, które przypominają, że 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów. Tradycyjnie, do pomysłu upamiętnienia rocznicy, włączyły się szkoły. W jednej z nich, szkole podstawowej nr 1 w Gubinie był dzisiaj Sławomir Kordyjalik.
Nowe boisko przy szkole 59 w Żaganiu oddane do użytku [ZDJĘCIA]
Przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Żaganiu oficjalne oddano do użytku boisko wielofunkcyjne dla uczniów. Inwestycja kosztowała ponad milion...


















