W wielu polskich miejscowościach odbywają się uroczystości, które przypominają, że 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów. Tradycyjnie, do pomysłu upamiętnienia rocznicy, włączyły się szkoły. W jednej z nich, szkole podstawowej nr 1 w Gubinie był dzisiaj Sławomir Kordyjalik.
Pożar w fabryce aerozoli opanowany. „Jest bezpiecznie”
Pożar zakładu produkcyjnego w Charnowie został opanowany. Trwają działania dogaszające, które mogą potrwać jeszcze kilka godzin - poinformował oficer prasowy...


















