Czy piękno zaczyna się od zdrowia? Na te pytanie odpowiadali uczestnicy debaty, jaka została zorganizowana na Uniwersytecie Zielonogórskim. Inicjatorem był lubuski oddział NFZ. Wzięli w niej udział studenci oraz uczniowie zielonogórskich szkół ponadpodstawowych. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi na potrzebę świadomej troski o zdrowie i regularnej profilaktyki. Uczestnicy debaty zachęcali do regularnych badań, ale także rozwiewali mity związane ze szczepieniem się przeciwko wirusowi HPV.
Zakończono poszukiwania zbiorowych pochówków ofiar zbrodni wołyńskiej w Puźnikach
Zakończyły się kolejne prace poszukiwawcze w Puźnikach na Ukrainie; nie odnaleziono drugiej zbiorowej mogiły ofiar - poinformowała w piątek...


















