W 30. kolejce piłkarskiej III ligi dojdzie do spotkania dwóch finalistów lubuskiego Pucharu Polski – Odra Skrzynie Zając Bytom Odrzański podejmie Grupę Chmiel Polonię Słubice.
Obie ekipy wyraźnie lepiej radzą sobie w Pucharze niż w lidze. Zamykający tabelę słubiczanie już od dłuższego czasu są pewni spadku, natomiast bytomianie mają tylko matematyczne szanse na utrzymanie. Zawodnik Odry, Sebastian Górski jest ciekaw tego meczu oraz gry rywala:
Mimo tego, że piłkarze Polonii Słubice nie mają już nawet teoretycznych szans na utrzymanie, to w ostatnich meczach ligowych i pucharowych sprawili kilka niespodzianek. Na kolejną, tym razem w meczu z Odrą Bytomiu Odrzańskim liczy trener Krzysztof Kaczmarczyk.
Początek sobotniego meczu w Bytomiu Odrzańskim o godzinie 20:00.










![Uroczysta przysięga ochotników w Żaganiu [ZDJĘCIA] 10 fot. K.Gonera](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/12/7b4733668507f243cafd65a9dbfc18bb_xl-350x250.jpg)







