Znamy kolejnych Absolwentów Ekstra Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Pierwszymi tegorocznymi laureatkami konkursu organizowanego przez uczelniane Biuro Karier zostały Anna Nalewajko i Sandra Skobel, absolwentki studiów licencjackich na filologii rosyjskiej oraz studiów magisterskich na dziennikarstwie i komunikacji społecznej.
Jak mówi Sandra Skobel, to dla niej spore zaskoczenie, lecz także ogromne wyróżnienie:
W podobnym tonie wypowiada się także Anna Nalewajko, która cieszy się, że została zauważona i doceniona za swoją dotychczasową pracę:
Przypomnijmy, że konkurs Absolwent Ekstra organizowany jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego od trzech lat. Jego celem jest nagrodzenie i zaprezentowanie najbardziej pracowitych i utalentowanych studentów zielonogórskiej uczelni, a także zwrócenie na nich uwagi potencjalnych pracodawców.
Kolejnych laureatów konkursu poznamy już w lutym.















![Jubileuszowe spotkanie pracowników Miejskiego Przedszkola nr 1 w Zielonej Górze [ZDJĘCIA] 15 Jubileuszowe spotkanie pracowników Miejskiego Przedszkola nr 1 w Zielonej Górze [ZDJĘCIA] Radio Zachód - Lubuskie](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/12/c6ba40b46e52f4fae7bb77eb36942cbb_xl-350x250.jpg)


