Burmistrz Lubska oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w nocnym turnieju w piłkę nożną. Piątkowe rozgrywki zaplanowano na murawie stadionu miejskiego. Obowiązują zapisy.
Wydarzenie organizowane jest już po raz trzeci. – Zachęcamy do sportowej rywalizacji, ale i dobrej zabawy. Na najlepsze zespoły czekają puchary. To również ważna obecnie integracja. Dziś do czternastej jest ostatnia możliwość na to, aby zgłosić drużynę – mówi dyrektor ośrodka Robert Ściłba:
– Turniej jest przeznaczony dla wszystkich. Wystarczy się zgłosić i powalczyć o trofeum – podkreśla organizator eventu:
Początek turnieju godzina 19.00.
















![Uroczysta przysięga ochotników w Żaganiu [ZDJĘCIA] 16 fot. K.Gonera](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/12/7b4733668507f243cafd65a9dbfc18bb_xl-350x250.jpg)

