Zakupy w sieci są formą, z której korzysta wielu Lubuszan. Kupujemy niemal wszystko, nawet węgiel. Policja przypomina o ostrożności i przestrzega przed oszustami. Zanim zdecydujemy się na kupno opału, upewnijmy się, że mamy do czynienia z uczciwym sprzedawcą.
Aby uchronić się przed utratą znacznej sumy w sieci, warto zwrócić uwagę kilka zasad, które podaje policja. – Przede wszystkim zwracajmy uwagę na opinie o danym sprzedającym – mówi nadkomisarz Aneta Berestecka z Komendy Powiatowej Policji w Żarach:
– Chrońmy swoje dane. Nie udostępniajmy haseł i pinów – zaznacza nadkomisarz Berestecka:
Policja przypomina, aby przy utracie pieniędzy z konta niezwłocznie skontaktować się z najbliższą komendą policji i przedstawić wszystkie dokumenty związane z transakcją.











![Incydent na lotnisku Heathrow. 21 osób rannych [AKTUALIZACJA] 11 Lotnisko Heathrow. Fot. PAP/EPA/ANDY RAIN](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/12/8dbf9803465b6985defd45616b16b242_xl-350x250.jpg)






