czwartek, 11 czerwca 2026
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
Radio Zachód
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KRAJ I ŚWIAT
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT
    PAP/Leszek Szymański

    Zastal rozstrzelany w meczu nr 2 finału PLK – mamy remis i… mecze w CRS-ie

    PŚ: Dominiak skończyła zmagania na grupie

    fot. materiały Odry Bytom Odrzański

    Kowbel poprowadzi Odrę w III lidze

    fot. Lubuski Związek Piłki Nożnej

    Lubuscy oldboje nie awansowali do finałów Mistrzostw Polski

    grafika: Facebook/MKS Korona Kożuchów

    Korona Kożuchów pierwszym beniaminkiem IV ligi z grupy zielonogórskiej

    Gorzowianin mistrzem świata w plażowej odmianie tenisa

    fot. Łukasz Szeląg/PZKaj

    Piątka gorzowskich kajakarzy powalczy w Mistrzostwach Europy

    Stal druga na własnym torze

    Gubińscy siatkarze (na razie) bez sponsora tytularnego, ale z nowymi graczami

  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • MOTO
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
LOGO, Radio Zielona GóraLOGO, Radio Gorzów

SŁUCHAJ

Radio Zachód
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KRAJ I ŚWIAT
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT
    PAP/Leszek Szymański

    Zastal rozstrzelany w meczu nr 2 finału PLK – mamy remis i… mecze w CRS-ie

    PŚ: Dominiak skończyła zmagania na grupie

    fot. materiały Odry Bytom Odrzański

    Kowbel poprowadzi Odrę w III lidze

    fot. Lubuski Związek Piłki Nożnej

    Lubuscy oldboje nie awansowali do finałów Mistrzostw Polski

    grafika: Facebook/MKS Korona Kożuchów

    Korona Kożuchów pierwszym beniaminkiem IV ligi z grupy zielonogórskiej

    Gorzowianin mistrzem świata w plażowej odmianie tenisa

    fot. Łukasz Szeląg/PZKaj

    Piątka gorzowskich kajakarzy powalczy w Mistrzostwach Europy

    Stal druga na własnym torze

    Gubińscy siatkarze (na razie) bez sponsora tytularnego, ale z nowymi graczami

  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • MOTO
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
Radio Zachód
Strona główna LUBUSKIE

Narkotyki, agresja wobec policjantów i kradzione auto na posesji. Oto efekt kontroli w Sulechowie

Agnieszka Linka Agnieszka Linka
2023-04-25 13:30
Fot. Lubuska Policja

Fot. Lubuska Policja

Udostępnij na FacebookuUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na telegramieUdostępnij przez WhatsappaEmail

Sulechowscy policjanci aresztowali mężczyznę z dużą ilością narkotyków, o czarnorynkowej wartości kilkunastu tysięcy złotych. Diler prowadził auto sam będąc pod ich wpływem. Podczas zatrzymania był agresywny wobec mundurowych. Na jego posesji na kryminalnych czekała kolejna niespodzianka…

Prowadził pod wpływem narkotyków

W środę (19 kwietnia) kryminalni z Komisariatu Policji w Sulechowie zatrzymali do kontroli drogowej kierującego busem. Mężczyzna zatrzymał pojazd i próbował uciec pieszo. Wraz z nim w samochodzie znajdował się pasażer, który pozostał w pojeździe. Kierującym okazał się 30-letni mieszkaniec giny Trzebiechów, natomiast pasażerem 39-letni mieszkaniec gminy Bojadła. Badania wykazały, że obaj mężczyźni byli pod wpływem narkotyków.

Agresywni wobec policjantów

Mężczyźni zaczęli być agresywni. Doszło do naruszenia nietykalności cielesnej wykonujących swoje czynności funkcjonariuszy. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a pojazd, którym się poruszali, zabezpieczono na policyjnym parkingu.

Narkotyki i kradziony kamper na posesji

W związku z czynnościami prowadzonymi w tej sprawie policjanci przeszukali posesję kierującego i pasażera. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do 39-letniego pasażera kryminalni znaleźli środki odurzające: ponad 320 gramów amfetaminy, a ponadto metamfetaminę oraz marihuanę. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to co najmniej kilkanaście tysięcy złotych. Ponadto policjanci znaleźli na posesji samochód typu kamper, który był zdemontowany na części. Po sprawdzeniu okazało się, że pojazd figuruje w policyjnych bazach danych jako skradziony na terenie Niemiec.

Podwójne zarzuty i wizja odsiadki

Obaj zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty znieważenie funkcjonariuszy publicznych i naruszenia ich nietykalności cielesnej, za co według kodeksu karnego grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności. Natomiast 39-latkowi przedstawiono dodatkowo zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co według Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Świebodzinie, Wydział Zamiejscowy w Sulechowie przychylił się do wniosku świebodzińskiej prokuratury i aresztował 39-letniego podejrzanego na 3 miesiące. Sprawa jest prowadzona pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie.

Polecamy

fot. K.Gonera
LUBUSKIE

Policjanci z Żagania otrzymali nowy radiowóz

25 kwietnia 2023

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu otrzymali nowy radiowóz. Oznakowany samochód trafił do floty pojazdów żagańskiej drogówki. Nowe auto...

Czytaj więcejDetails
Fot. Pixabay. Zdjęcie poglądowe

Kto potrącił dwie kobiety w Kostrzynie nad Odrą? Do winy przyznała się inna osoba

25 kwietnia 2023
Fot. Lubuska Policja

Kompletnie pijany wiózł pasażerów. Podczas ucieczki staranował radiowóz

25 kwietnia 2023

Dramat w Chodzieży – pięć ciał w jednym domu. Policja: „To zwłoki członków jednej rodziny”

25 kwietnia 2023

Bohaterki z WOSiR-u w Drzonkowie uratowały tonącego mężczyznę

24 kwietnia 2023
Tagi: Sulechówlubuska policjadiler narkotykowy

Czytaj również

fot. Lubuska Policja
LUBUSKIE

Ukradł busa, schował się w tapczanie

29 maja 2026

Krótkotrwałe użycie cudzego pojazdu, jazda na zakazie, ukrywanie dokumentów innej osoby - to "dokonania" 21-latka z Dobiegniewa, który kilka miesięcy...

fot. zielona-gora.policja.gov.pl
LUBUSKIE

Brawurowa jazda motocyklisty w Zielonej Górze zakończona gigantyczną karą

28 maja 2026

4000 złotych mandatu i 14 punktów karnych dostał motocyklista, którego kilka godzin wcześniej policjanci zatrzymali już za jazdę na jednym...

LUBUSKIE

Gorzowianka brała kredyt za kredytem i przekazywała pieniądze oszustom

15 maja 2026

 170 tysięcy straciła mieszkanka Gorzowa, która uwierzyła oszustom w wymyśloną historię. 60-latka otrzymała informację, że jej oszczędności są zagrożone, nastąpił wyciek...

fot. KMP w Zielonej Górze
LUBUSKIE

Zielonogórscy policjanci skuteczni w poszukiwaniach przestępców

12 maja 2026

407 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości zatrzymali od początku roku policjanci z Zielonej Góry. Statystyki wskazują, że każdego dnia w...

fot. Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wlkp.
LUBUSKIE

Pijany kierowca i poszukiwany pasażer „wpadli” na jednej kontroli

12 maja 2026

Nietrzeźwy kierowca z dwoma zakazami i poszukiwany 21-latek na siedzeniu pasażera - to bilans jednej z kontroli, którą w poniedziałek...

LUBUSKIE

Miał 2,5 promila. Uderzył autem w bariery na S3

7 maja 2026

Pijany kierowca uderzył w bariery na S3 - informuje gorzowska policja. Na szczęście nie zderzył się z innym autem. Mundurowi...

najnowsze z Lubuskiego

Żagański MZK wybuduje stację transformatorową

Jest już nowa droga w Rudawicy w gminie Żagań

Żagań zaprasza na wystawę podsumowującą rok artystów z UTW

Zastal rozstrzelany w meczu nr 2 finału PLK – mamy remis i… mecze w CRS-ie

PŚ: Dominiak skończyła zmagania na grupie

Kowbel poprowadzi Odrę w III lidze

Lubuscy oldboje nie awansowali do finałów Mistrzostw Polski

Wkrótce wakacje. Lubuskie służby w gotowości

Zacieśnia się współpraca między województwem lubuskim a Krajem Libereckim

Szkarlatyna w gorzowskich przedszkolach. Jest się czego bać?

popularne

  • Autobus SUBBUS

    Kłopoty spółki „SUBBUS” w Nowej Soli

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Stal Gorzów wygrała w Zielonej Górze. Falubaz także na podium

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Korona Kożuchów pierwszym beniaminkiem IV ligi z grupy zielonogórskiej

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Kowbel poprowadzi Odrę w III lidze

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Ireneusz Maciej Zmora rezygnuje z mandatu radnego

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE
INSTAGRAM
RSS
LOGO, Radio Zachód, Informacje, Lubuskie, 103 i 106 FM

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze "Radio Zachód S.A." w likwidacji w Zielonej Górze
Radio Zachód S.A.

ul. Kukułcza 1
65-472 Zielona Góra

  • BIP
  • Reklama
  • Formularz kontaktowy
  • Cookies i polityka prywatności
  • Archiwum
Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.
G-news logo
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • KRAJ I ŚWIAT
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT
  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • PODCASTY
  • REKLAMA
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • ZIELONA GÓRA
  • GORZÓW

Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • KontrastKontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj