Żużlowcy Stali Gorzów zdobyli srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na 2. miejsce złożyło się 13 punktów Oskara Palucha i 6 Oskara Hurysza. Rezerwowy Mateusz Bartkowiak nie wyjechał na tor. Gorzowianie stracili 5 punktów do zwycięskiego Motoru Lublin i o 1 wyprzedzili trzeci GKM Grudziądz.
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
W składzie siatkarek AZS-u UZ Zielona Góra, czyli zespołu, który w poprzednim sezonie wygrał lubuską III ligę – zajadą jedynie...


















