Żużlowcy Stali Gorzów zdobyli srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na 2. miejsce złożyło się 13 punktów Oskara Palucha i 6 Oskara Hurysza. Rezerwowy Mateusz Bartkowiak nie wyjechał na tor. Gorzowianie stracili 5 punktów do zwycięskiego Motoru Lublin i o 1 wyprzedzili trzeci GKM Grudziądz.
Żagański MZK wybuduje stację transformatorową
Miejski Zakład Komunikacyjny w Żaganiu planuje budowę stacji transformatorowej dla autobusów elektrycznych. Do dziś firmy mogą zgłaszać oferty na wykonanie...


















