W składzie siatkarek AZS-u UZ Zielona Góra, czyli zespołu, który w poprzednim sezonie wygrał lubuską III ligę – zajadą jedynie kosmetyczne zmiany.
Do ekipy prowadzonej przez trenera Wiktora Zasowskiego dołączyła zawodniczka, która posmakowała gry na wyższym poziomie:


















