AMP: medale studentów UZ w strzelectwie i pływaniu

AMP: medale studentów UZ w strzelectwie i pływaniu Radio Zachód - Lubuskie

Sukces reprezentacji Uniwersytetu Zielonogórskiego w Akademickich Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym. Drużyna KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego zajęła I miejsce w kategorii uniwersytetów i II miejsce w klasyfikacji generalnej w strzelectwie. Nasza drużyna zdobyła ogółem 4 medale: 2 złote i 2 brązowe. Natomiast w Akademickich Mistrzostwach Polski w pływaniu zawodnicy Uniwersytetu Zielonogórskiego zdobyli cztery medale w klasyfikacji Uniwersytetów i dziewięciokrotnie startowali w finałach. Srebrne medal zdobyli Filip Beberok (50 m. st. klasycznym) i Filip Kołodziejski (50 m. st. grzbietowym), a brązowe Dominika Łuczak (100 m st. dowolnym) i Filip Beberok (100 m. st. klasycznym). O ich występie mówi opiekun reprezentacji Tomasz Grzybowski: