Wojewoda lubuski ogłosił drugą edycję akcji „Bitwa o wozy”. To akcja, która ma zwiększyć frekwencję w najbliższych wyborach. Te gminy, w których frekwencja będzie największa, dostaną wóz ratowniczo-gaśniczy dla strażaków z OSP.
Wojewoda Władysław Dajczak mówi, że ochotnicy z regionu mogą otrzymać nawet dwa nowoczesne wozy:
Komendant lubuskiej PSP Patryk Maruszak dodaje, że każda firma wsparcia strażaków-ochotników jest bardzo potrzebna:
Apel do strażaków z OSP o udział w akcji:


















