Piłkarze ręczni UKS-u Trójka Nowa Sól pokonali Euco UKS Dziewiątkę Legnica 26:21 w sobotnim meczu II ligi.
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
W składzie siatkarek AZS-u UZ Zielona Góra, czyli zespołu, który w poprzednim sezonie wygrał lubuską III ligę – zajadą jedynie...


















