Diecezjalna Caritas przygotowuje się do corocznej akcji „Tak. Pomagam”.
Będzie to już XIX edycja ogólnopolskiej zbiórki żywności, która tuż przed świętami trafi do najbardziej potrzebujących rodzin. Sylwia Grzyb z Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej mówi, że każdego roku w akcję angażuje się wielu wolontariuszy:
Poza coroczną zbiórką także na co dzień można zostawiać produkty żywnościowe dla potrzebujących w magazynach Caritas:
Udział w akacji 3 i 4 grudnia mogą wziąć parafialne zespoły Caritas, ale również indywidualni wolontariusze, którzy zgłoszą się do diecezjalnej Caritas.


















