UKS Trójka Nowa Sól z nowym obrotowym prosto z Islandii

Kornel Dziedzic został nowym piłkarzem ręcznym pierwszoligowej Trójki Nowa Sól. Obrotowy ostatni sezon spędził w Islandii i tam grał w drużynie Vidir Handbolti.

Macierzystym klubem Kornela Dziedzica był ŚKPR Świdnica. Wcześniej występował w SPR GKS Żukowo i Siódemce Miedzi Legnica. O nowym transferze mówi Edyta Dąbrowska – prezes nowosolskiego klubu:

Exit mobile version