Jak Państwo radzą sobie z upałami?

Fala upałów dociera do Polski. W naszym województwie w przyszły weekend synoptycy przewidują temp maksymalną około 40 stopni. Jak Państwo radzą sobie z upałami? Jakie macie sprawdzone sposoby na przetrwanie gorących dni i na co szczególnie warto uważać, gdy temperatura mocno rośnie? Co pomaga Wam ochłodzić się w domu, w pracy czy podczas podróży? Na jakie błędy i zagrożenia związane z wysokimi temperaturami warto zwrócić uwagę? 

Pyta Daniel Rutkowski

Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55  oraz na komentarze.

 

Exit mobile version