
Wracamy do stosunków polsko – ukraińskich.
Mamy krajobraz po bitwie. Jeden z polskich polityków powiedział, że w tym pojedynku nie ma wygranych, są tylko ranni.
Co zyskaliśmy, a co straciliśmy na zamieszaniu w relacjach Polski i Ukrainy?
Pyta Sławomir Kordyjalik
Od godz. 12:10 czekamy na Państwa telefony: 68 324 22 55 oraz na komentarze.
Otwarty Mikrofon:

