Czy piękno zaczyna się od zdrowia? Na te pytanie odpowiadali uczestnicy debaty, jaka została zorganizowana na Uniwersytecie Zielonogórskim. Inicjatorem był lubuski oddział NFZ. Wzięli w niej udział studenci oraz uczniowie zielonogórskich szkół ponadpodstawowych. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi na potrzebę świadomej troski o zdrowie i regularnej profilaktyki. Uczestnicy debaty zachęcali do regularnych badań, ale także rozwiewali mity związane ze szczepieniem się przeciwko wirusowi HPV.
Ceny paliw od soboty do poniedziałku
Od soboty (27 czerwca) do poniedziałku włącznie litr benzyny 95 kosztuje nie więcej niż 6,02 zł, benzyny 98 - 6,70...


















