poniedziałek, 15 czerwca 2026
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
Radio Zachód
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KRAJ I ŚWIAT
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT
    PAP/Agnieszka Bielecka

    Dwóch zawodników to za mało. Falubaz wyraźnie przegrał u lidera

    fot. Rafał Oleksiewicz/PZKaj

    Dwa srebra Anny Puławskiej, Wiktor Głazunow dołożył brąz!

    Rekord wybił Warcie CLJ z głowy

    Mistrzostwa Polski w Gorzowie zakończone

    fot. Paweł Górski

    Legia Warszawa najlepsza w Purple Cup 2026. APMM tuż za podium

    Zastal bezsilny w drugim meczu finału! Legia ma 2-1

    Zwycięski remis i awans Promienia Żary do IV ligi

    fot. Rafał Oleksiewicz

    Sobota bez gorzowskiego medalu w Portugalii

    Stilon nadal w grze o III ligę! Gorzowianie lepsi w karnych

  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • MOTO
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
LOGO, Radio Zielona GóraLOGO, Radio Gorzów

SŁUCHAJ

Radio Zachód
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KRAJ I ŚWIAT
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT
    PAP/Agnieszka Bielecka

    Dwóch zawodników to za mało. Falubaz wyraźnie przegrał u lidera

    fot. Rafał Oleksiewicz/PZKaj

    Dwa srebra Anny Puławskiej, Wiktor Głazunow dołożył brąz!

    Rekord wybił Warcie CLJ z głowy

    Mistrzostwa Polski w Gorzowie zakończone

    fot. Paweł Górski

    Legia Warszawa najlepsza w Purple Cup 2026. APMM tuż za podium

    Zastal bezsilny w drugim meczu finału! Legia ma 2-1

    Zwycięski remis i awans Promienia Żary do IV ligi

    fot. Rafał Oleksiewicz

    Sobota bez gorzowskiego medalu w Portugalii

    Stilon nadal w grze o III ligę! Gorzowianie lepsi w karnych

  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • MOTO
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
Radio Zachód
Strona główna LUBUSKIE

Odwiedziny w żarskim szpitalu tylko w reżimie sanitarnym

Krzysztof Gonera Krzysztof Gonera
2025-02-18 11:49
fot. 105 Kresowy Szpital Wojskowy

fot. 105 Kresowy Szpital Wojskowy

Udostępnij na FacebookuUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na telegramieUdostępnij przez WhatsappaEmail

Komenda 105. Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach zaleca ograniczenia w odwiedzinach na terenie oddziałów leczniczych. Powodem jest wzrastająca ilość zachorowań na grypę i infekcje grypopodobne.

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów hospitalizowanych w lecznicach w Żarach i Żaganiu wprowadzono odwiedziny w reżimie sanitarnym. – Przede wszystkim jeśli sami jesteśmy zainfekowani zrezygnujmy na kilka dni ze spotkań z członkami rodziny, którzy przebywają na oddziałach – mówi rzeczniczka szpitala Justyna Wróbel-Gądek:

– Widzimy zdecydowany wzrost zachorowań i powikłań głównie ze strony układu oddechowego. Dlatego jeśli pacjent dochodzi do siebie w trakcie hospitalizacji nie narażajmy go na zainfekowanie, kiedy sami doświadczamy choroby – zaznacza przedstawicielka szpitala:

Więcej informacji na temat wprowadzanych obostrzeń znaleźć można na stronie internetowej i mediach społecznościowych lecznicy.

Polecamy

fot. Pixabay
LUBUSKIE

Żarskie konsultacje programu opieki nad bezdomnymi zwierzętam

17 lutego 2025

Urząd miejski w Żarach prowadzi konsultacje społeczne dotyczące opieki nad bezdomnymi zwierzętami. Są one także związane z zapobieganiem bezdomności czworonogów...

Czytaj więcejDetails
fot. K.Gonera

Przebudowa ul. Bohaterów Getta w Żarach z opóźnieniami

13 lutego 2025
fot. K.Gonera

Rusza gminny program wymiany pieców w Żarach

12 lutego 2025

Żarski powiat zwiększa bazę sprzętu do utrzymania dróg

10 lutego 2025

Ponad 15,5 mln złotych dla lubuskich placówek POZ

6 lutego 2025
Tagi: grypaleczeniepacjencilekarzeżary, żagańszpital w żarachreżim sanitarnyzdrowieodwiedziny w szpytalachŻaryTEMAT DNIA105 kresowy szpital wojskowy

Czytaj również

PAP/Agnieszka Bielecka
SPORT

Dwóch zawodników to za mało. Falubaz wyraźnie przegrał u lidera

14 czerwca 2026

Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra przegrali na torze lidera PGE Ekstraligi, Bayersystem GKM-u Grudziądz 36:54 w ramach ósmej kolejki sezonu....

LUBUSKIE

„Dobry Wieczór Gorzów 2026” rozpoczął Andrzej Piaseczny

14 czerwca 2026

Wystartował festiwal muzyki i wydarzeń artystycznych czyli cykl „Dobry Wieczór Gorzów 2026”. Na ponad dwa miesiące na scenie przy katedrze...

PAP/Marcin Bielecki
KRAJ I ŚWIAT

Ruch i odpowiednia dieta zapobiega utracie mięśni u seniorów

14 czerwca 2026

Ruch i odpowiednia dieta zapobiega utracie mięśni u seniorów. Lekarze przypominają, że to najważniejsza profilaktyka wielu chorób wieku podeszłego. Stopniowy...

KRAJ I ŚWIAT

Straż Pożarna: Interwencje związane z pogodą

14 czerwca 2026

Strażacy interweniowali wczoraj sześćset pięćdziesiąt pięć razy przy usuwaniu skutków intensywnych opadów i silnych porywów wiatru. Dziś rano podjęli piętnaście...

fot: Kamil Hypki
LUBUSKIE

Huta Pieniacka. W zbiorowej mogile szczątki nawet kilkuset ofiar

14 czerwca 2026

Jak się dowiedziało Polskie Radio, w odsłanianej przez badaczy zbiorowej mogile w Hucie Pieniackiej mogą znajdować się szczątki od kilkudziesięciu...

IV Światowy Zlot Śmigłowców w Babimoście (fot. Krzysztof Filmanowicz)
LUBUSKIE

IV Światowy Zlot Śmigłowców w Babimoście

13 czerwca 2026

Mi-24, Sokół, Głuszec czy najnowszy śmigłowiec w polskich barwach Apache. Takie atrakcje czekają dziś na uczestników  IV Światowego Zlotu Śmigłowcowego w...

najnowsze z Lubuskiego

Dwóch zawodników to za mało. Falubaz wyraźnie przegrał u lidera

„Dobry Wieczór Gorzów 2026” rozpoczął Andrzej Piaseczny

Dwa srebra Anny Puławskiej, Wiktor Głazunow dołożył brąz!

Rekord wybił Warcie CLJ z głowy

Mistrzostwa Polski w Gorzowie zakończone

Legia Warszawa najlepsza w Purple Cup 2026. APMM tuż za podium

Trwa Festiwal Nauki UZ

Lubuska Izba Rolnicza świętuje

Interaktywne zwiedzanie zabytków Jasienia

Brzeźnica zaprasza na jubileusz 80 lat szkoły podstawowej

popularne

  • fot: Bartek Szkudlarek - MZK Zielona Góra

    Kolejny autobus powróci na zielonogórskie drogi

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Politycznie o lubuskim transporcie publicznym

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Kłopoty spółki „SUBBUS” w Nowej Soli

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Lapidarium w Zielonej Górze już prawie gotowe

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Lubuska Izba Rolnicza świętuje

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE
INSTAGRAM
RSS
LOGO, Radio Zachód, Informacje, Lubuskie, 103 i 106 FM

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze "Radio Zachód S.A." w likwidacji w Zielonej Górze
Radio Zachód S.A.

ul. Kukułcza 1
65-472 Zielona Góra

  • BIP
  • Reklama
  • Formularz kontaktowy
  • Cookies i polityka prywatności
  • Archiwum
Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.
G-news logo
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • KRAJ I ŚWIAT
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT
  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • PODCASTY
  • REKLAMA
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • ZIELONA GÓRA
  • GORZÓW

Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • KontrastKontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj