Skarby Polskiej Kultury Narodowej | Powitanie

Skarby Polskiej Kultury Narodowej | Powitanie Radio Zachód - Lubuskie

Koleżanki i Koledzy
Reportażyści i Dokumentaliści,
Radiowcy

Zapraszam do wzięcia udziału w kolejnym ogólnopolskim projekcie organizowanym przez Radio Zachód. Dwa lata temu z powodzeniem zrealizowaliśmy jubileuszowy projekt pt. „W drodze do Niepodległej”. Naturalną kontynuacją tej koncepcji jest tematyka, którą proponujemy tym razem. Na antenach Polskiego Radia w programach regionalnych i centralnych systematycznie prezentujemy treści związane z szeroko rozumianą polską kulturą narodową. Czas na pochwalenie się naszymi osiągnięciami i nagrodzenie najlepszych. Posiadając długoletnie doświadczenie w organizacji podobnych zadań postanowiliśmy ogłosić konkurs na najlepszy reportaż lub dokument radiowy dotyczący dziedziny, która spaja i kształtuje nas jako społeczeństwo. Koncepcję wsparli szacowni Patroni i Sponsor, którym dziękujemy za zaufanie.

Konkurs wraz z Galą jest autorskim projektem reportażysty i kierownika Redakcji Reportażu Cezarego Galka, który zadba o jego przygotowanie i prawidłowy przebieg.

Nagrody wręczymy w kwietniu podczas koncertu galowego w niezwykłym z punktu widzenia historii i walorów architektonicznych miejscu: Pocysterskim Zespole Klasztornym w Gościkowie-Paradyżu.

Powodzenia w konkursie, niech wygrają najlepsi.

 

Prezes Radia Zachód

Piotr Bednarek


Dokument można pobrać w formacie PDF pod tym adresem.

Skarby Polskiej Kultury Narodowej | Powitanie Radio Zachód - Lubuskie

najnowsze z Lubuskiego

popularne

Skip to content