Gmina Sulęcin zakończyła przebudowę instalacji odprowadzającej wody opadowe i ścieki. To ostatni etap dużego projektu związanego z rozbudową i przebudową całej infrastruktury sanitarnej na terenie miasta. Całość prac to ponad 51 milionów a zadanie trwało prawie 6 lat.
– Remont podzielony był na kilka etapów – mówi burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart:
Dodajmy, że w ramach projekt zmodernizowano również stację uzdatniania wody.


















