Klub Piłkarski Świdnica po awansie do klasy okręgowej wzmacnia się przed nowym sezonem. Pewne jest, że jesienią w drużynie zagrają bramkarz Adrian Sala i pomocnik Dominik Skrzyński – obaj grali ostatnio w Pogoni Wężyska.
Z KP Świdnica odeszli czterej rutynowani gracze: obrońcy Przemysław Adamczak i Paweł Wojtysiak, pomocnik Krzysztof Wierzbicki i napastnik Wojciech Okińczyc. O kadrze zespołu mówi Michał Grzelczyk – szkoleniowiec KP Świdnica:

















