Start w zawodach bardzo wysokiej rangi czeka w czwartek Nikolę Horowską. Sprinterka ALKS AJP Gorzów wystąpi w Oslo w Diamentowej Lidze, gdzie będzie rywalizować w biegu na 200 metrów. O okolicznościach zaproszenia Horowskiej do najbardziej prestiżowego lekkoatletycznego cyklu mówi trener Tomasz Saska:
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
W składzie siatkarek AZS-u UZ Zielona Góra, czyli zespołu, który w poprzednim sezonie wygrał lubuską III ligę – zajadą jedynie...


















