Reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego zdobyła brązowy medal w kategorii Uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3. O turnieju w Wilkasach mówi czołowy zawodnik zielonogórskiej drużyny Jakub Der:
Szef MON o apelu premiera do prezydentów Polski i Ukrainy
Minister Obrony Narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz przychyla się do apelu premiera Donalda Tuska do prezydentów Polski i Ukrainy o rozmowę. Chodzi...


















