Garść emocji a potem odjazd: wysokie zwycięstwo koszykarek

Garść emocji a potem odjazd: wysokie zwycięstwo koszykarek Radio Zachód - Lubuskie

W 4. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet koszykarki Investinthewest Enei Gorzów pokonały u siebie PGE MKK Siedlce 92:58.

Mecz trzymał w napięciu tylko do pierwszych minut trzeciej kwarty. Na przerwę gorzowianki schodziły z sześciopunktowym prowadzeniem a chwilę po zmianie stron stratę do czterech oczek zredukowała Rebecca Harris. Kolejne 23 punkty zdobywały tylko akademiczki, więc mecz został rozstrzygnięty jeszcze przed ostatnią odsłoną. Mecz podsumowują obaj trenerzy: Teodor Mołłow i Dariusz Maciejewski: