Kolejne potknięcia liderów

Kolejne potknięcia liderów Radio Zachód - Lubuskie

Aż 8 bramek obejrzeli kibice w Rzepinie gdzie miejscowa Ilanka podejmowała Arkę Nowa Sól.

Goście, którzy przyjechali do Rzepina „gołą” jedenastką prowadzili 2:0 (Piotr Przejczowski 16 i 22 min.), później przegrywali 2:4 (Mateusz Stefanowicz 27 min., Gracjan Walter (samobójcza) 44 min. oraz Kosei Iwao w 67 i 73 min.) by w ostatnich minutach zdobyć dwie bramki (Gracjan Walter z karnego w 85 min. i Dariusz Nazar 90+2 min.) i pojedynek zakończył się remisem 4:4.

Nie na to liczył piłkarz Ilanki Andrzej Pawłowski.

Godzinę po meczu w Rzepinie, w oddalonym o ok. 12 km. Ośnie Lubuskim rozpoczynał się mecz miejscowej Spójni z liderami rozgrywek piłkarzami Cariny Gubin. Gubinianie dwukrotnie trafiali piłką do bramki, tyle że w 37 min. Gracjan Komarnicki trafił do swojej bramki, a 6 minut później, już w bramce Spójni piłkę umieścił Kacper Lechowicz. Jednak zdaniem bramkarza Spójni Bartosza Grali gol nie powinien być uznany.