W wielu polskich miejscowościach odbywają się uroczystości, które przypominają, że 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość po 123 latach zaborów. Tradycyjnie, do pomysłu upamiętnienia rocznicy, włączyły się szkoły. W jednej z nich, szkole podstawowej nr 1 w Gubinie był dzisiaj Sławomir Kordyjalik.
Gubińska młodzież pamięta o rocznicy
- Sławomir Kordyjalik

fot. S. Kordyjalik
- Categories: Twoje popołudnie
Powiązane treści
Pożar w fabryce aerozoli opanowany. „Jest bezpiecznie”
PAP
22 czerwca 2026
"Romantyczna misja bez kasy" reportaż Małgorzaty Nabel-Dybaś
Małgorzata Nabel-Dybaś
22 czerwca 2026
Lipinki Łużyckie ogłosiły konkurs na stanowisko dyrektora żłobka
Krzysztof Gonera
22 czerwca 2026
Lisów czeka na świetlicę
Sławomir Kordyjalik
22 czerwca 2026
Będą nowe przystanki w kilku lokalizacjach gminy Trzebiel
Krzysztof Gonera
22 czerwca 2026
Współpraca placówek muzealnych
Sławomir Kordyjalik
22 czerwca 2026