Tłumy na spotkaniu Zastalu z kibicami!

fot. Paweł Górski

fot. Paweł Górski

Koszykarze Orlen Zastalu Zielona Góra spotkali się z kibicami na specjalnym, wieńczącym sezon wydarzeniu, które odbyło się na kąpielisku H2Ochla.

Na obiekt przybyły tłumy fanów, którzy w długiej kolejce czekali, aby zebrać autografy zawodników i podziękować zawodnikom za zdobycie srebrnych medali PLK.

Również trener Arkadiusz Miłoszewski podziękował kibicom za wsparcie:

Fani Zastalu byli szczęśliwi, mogąc porozmawiać na koniec sezonu z koszykarzami, którzy dali im tak wiele pozytywnych emocji:

Podczas spotkania z kibicami klub ogłosił przedłużenie kontraktu z Conley’em Garrisonem. Więcej TUTAJ.

Exit mobile version