Roszady w zespole beniaminka zielonogórskiej klasy okręgowej

Klub Piłkarski Świdnica po awansie do klasy okręgowej wzmacnia się przed nowym sezonem. Pewne jest, że jesienią w drużynie zagrają bramkarz Adrian Sala i pomocnik Dominik Skrzyński – obaj grali ostatnio w Pogoni Wężyska.

O zmianach w składzie mówi Michał Grzelczyk – szkoleniowiec KP Świdnica:

Exit mobile version