Przemysław Kotlarz został nowym trenerem piłkarzy IV-ligowego Dozametu Nowa Sól. Zastąpił na tym stanowisku doświadczonego Sylwestra Buczyńskiego, który utrzymał zespół na tym poziomie.
38-letni Kotlarz jako piłkarz grał w naszym regionie w Piaście Iłowa. Jako szkoleniowiec ostatnio pracował z drużyną Górnika Polkowice U19, a w IV lidze prowadził w przeszłości dolnośląską ekipę Leśnika Osiecznica.
O rozstaniu z trenerem Buczyńskim i wyborze nowego szkoleniowca tak mówi prezes Dozametu, Damian Stopa:
