Towarzystwo Pływackie Zielona Góra zajęło czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików.
W drugiej rundzie, która odbyła się w Zielonej Górze, TP również uplasowało się tuż za podium. Z wyniku zespołu zadowolona jest jego trenerka, Maria Maziewska:
Spośród pozostałych lubuskich klubów ósmą lokatę w klasyfikacji generalnej zajął UKS ZSMS Zielona Góra, a dziesiąte były Żagańskie Boberki.
