„Stop hejt” pod takim tytułem, w Liceum Ogólnokształcącym w Nowej Soli, odbyła się debata szkolna. Dyskusja została poprzedzona ankietą przeprowadzoną wśród ponad 350 uczniów placówki. Wyniki potwierdziły to co odczuwamy na co dzień – mówią Amelia, Łukasz i Radek, nowosolscy licealiści. Relacja Marka Turowskiego.
Szkolenia w BCU w Nowej Soli
Prawie trzysta osób, w tym sto z poza województwa lubuskiego, ukończyło szkolenia w zakresie elektromobilności. W programie kursu było serwisowanie...


















