Żużlowcy Stali Gorzów zdobyli srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na 2. miejsce złożyło się 13 punktów Oskara Palucha i 6 Oskara Hurysza. Rezerwowy Mateusz Bartkowiak nie wyjechał na tor. Gorzowianie stracili 5 punktów do zwycięskiego Motoru Lublin i o 1 wyprzedzili trzeci GKM Grudziądz.
„Oskary” wyjeździły srebro
- Filip Górecki

- Categories: SPORT
Powiązane treści
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Stal w finale MMPPK
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Szkolenia w BCU w Nowej Soli
Marek Turowski
24 czerwca 2026
Premier o konferencji w Gdańsku i obniżaniu emocji
IAR
24 czerwca 2026
Utonięcia w Polsce
Marek Turowski
24 czerwca 2026
Rowerem z Nowej Soli na Księżyc
Marek Turowski
24 czerwca 2026