W Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej Górze zainstalowano nowoczesny system kolejkowy. Urządzenie porządkuje przepływ pacjentów w izbach przyjęć i ułatwia pracę personelowi.
W szpitalu zamontowano już specjalny biletomat, a także cztery monitory, na których wyświetlane są numery pobranego biletu.
– Cieszymy się, że wspólnie możemy rozwijać naszą placówkę – mówi Marek Działoszyński, prezes zarządu Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze:
– Niebawem chcemy zrealizować podobne inwestycje – informuje Marek Działoszyński:
– Doceniamy pracę personelu medycznego i chcemy go wspierać – zaznacza Małgorzata Ott, Prezes Generalny firmy ADB:
– Działanie na rzecz rozwoju placówki to dla nas powód do dumy i satysfakcji – dodaje Małgorzata Ott:
– To ogromne ułatwienie dla naszej pracy – podkreśla Ada Hincyngier – kierownik Izby Pediatrycznej w Szpitalu Uniwersyteckim:
Instalacja systemu była możliwa dzięki dotacji uzyskanej od zielonogórskiej firmy ADB.
CZYTAJ TEŻ:





















