Po pandemicznej przewie wróciły spotkania wiejskie. W sołectwach gminy Trzebiechów były one o tyle ważne, że w niektórych wybierano nowych sołtysów. Właśnie zakończyła się wiosenna tura tych spotkań.
– Na zebraniach dowiaduję się, co nurtuje naszych mieszkańców. I od lat jest to niezmiennie, przede wszystkim, stan naszych dróg – mówi Izabella Staszak, wójt Trzebiechowa.
Innym tematem, który często poruszali na zebraniach mieszkańcy wsi, jest kwestia pomocy społecznej.


















