2 sierpnia zarząd województwa lubuskiego odwołał dyrektora gorzowskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego po wielu doniesieniach medialnych związanych z oskarżeniami o mobbing i molestowanie w tej jednostce. W audycji podsumowujemy kilkumiesięczną pracę naszej redakcji włożoną w wyjaśnianie tej sprawy. Zaprasza Łukasz Brodzik.
Stilon rozpoczął testowanie
Około 40 piłkarzy pojawiło się w czwartkowy wieczór na stadionie przy ul. Olimpijskiej w Gorzowie Wlkp. by wziąć udział w...


















