Reprezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego zdobyła brązowy medal w kategorii Uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce 3×3. O turnieju w Wilkasach mówi czołowy zawodnik zielonogórskiej drużyny Jakub Der:
Orlen podpisał porozumienia rozszerzające współpracę z Naftohazem
Orlen i ukraiński Naftohaz podpisały w czwartek (25 czerwca) w Gdańsku porozumienie dotyczące możliwości zwiększenia wolumenu handlu LNG między spółkami oraz...


















