Zielonogórski kulturysta Filip Zięba zdobył medal mistrzostw Polski federacji IBFF WPF oraz w debiutach w zawodach, które odbyły się w Siedlcach. To największy sukces w dotychczasowej karierze 30-latka, który już wkrótce wystąpi w zawodach o Puchar Polski. O występie podopiecznego w Siedlcach mówi jego trener Kamil Merena:
Iran krytykuje wspólne oświadczenie USA i krajów Zatoki Perskiej
Iran krytykuje wspólne oświadczenie Stanów Zjednoczonych i Rady Współpracy Zatoki Perskiej nazywając je "nieodpowiedzialnym i prowokacyjnym", ostrzega też przed konsekwencjami...


















