Zielonogórski kulturysta Filip Zięba zdobył medal mistrzostw Polski federacji IBFF WPF oraz w debiutach w zawodach, które odbyły się w Siedlcach. To największy sukces w dotychczasowej karierze 30-latka, który już wkrótce wystąpi w zawodach o Puchar Polski. O występie podopiecznego w Siedlcach mówi jego trener Kamil Merena:
Żagański MZK wybuduje stację transformatorową
Miejski Zakład Komunikacyjny w Żaganiu planuje budowę stacji transformatorowej dla autobusów elektrycznych. Do dziś firmy mogą zgłaszać oferty na wykonanie...


















