Pięć stowarzyszeń i klubów z Nowej Soli otrzymało sprzęt agd o łącznej wartości 10 tysięcy złotych. Miasto wygrało bowiem na terenie województwa lubuskiego w plebiscycie “Świetlna Stolica Polski”, jaki zorganizował jeden z koncernów energetycznych.
Wizyta w nowosolskim sądzie
Na kolejną wędrówkę z cyklu "Spacery to bajery" zaprasza jutro Muzeum Miejskie w Nowej Soli. Tym razem miejscem spotkania będzie...


















