Władze gminy Nowa Sól podpisały dziś umowę z wykonawcą rewitalizacji czterech parków. Gmina otrzymała na ten cel unijne dofinansowanie.
Wizyta w nowosolskim sądzie
Na kolejną wędrówkę z cyklu "Spacery to bajery" zaprasza jutro Muzeum Miejskie w Nowej Soli. Tym razem miejscem spotkania będzie...


















