Na terenie parku “Interior” w Nowej Soli otwarte zostało dziś Centrum Medyczne “Luxmed”. Przychodnia przeznaczona będzie przede wszystkim dla pracowników zakładów pracy znajdujących się na terenie obu stref przemysłowych.
Wizyta w nowosolskim sądzie
Na kolejną wędrówkę z cyklu "Spacery to bajery" zaprasza jutro Muzeum Miejskie w Nowej Soli. Tym razem miejscem spotkania będzie...


















