Pod Pomnikiem Bohaterom Walk o Polskę w Nowej Soli odbyła się dziś uroczystość 99. rocznicy zakończenia Powstania Wielkopolskiego. Przedstawiciele samorządów, instytucji i szkół oraz mieszkańcy złożyli kwiaty, tym samym oddając hołd walczącym o wolną Polskę.
Wizyta w nowosolskim sądzie
Na kolejną wędrówkę z cyklu "Spacery to bajery" zaprasza jutro Muzeum Miejskie w Nowej Soli. Tym razem miejscem spotkania będzie...


















