Muzeum Ziemi Wschowskiej zaprasza jutro na otwarcie wystawy pod nazwą „Trwaliśmy mężnie na rubieżach… Polacy powiatu wschowskiego w walce o odzyskanie niepodległości.” Ekspozycja została przygotowana z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Kończy się nabór do lubuskich szkół ponadpodstawowych
Co najmniej pięć nowych oddziałów może zostać utworzonych w Liceum Ogólnokształcącym we Wschowie. Na razie do placówki od ósmoklasistów wpłynęło...


















