Falubaz gromi Lubuszanina

Falubaz gromi Lubuszanina Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze KS Falubazu Granbud Zielona Góra roznieśli Lubuszanina Drezdenko w przedostanim sparringu przed 4 ligą 8-1.

Falubaz miał ogromną przewagę od początku meczu i już po 10 minutach prowadził 2-0. Kolejne minuty to nadal atak Falubazu – wysoki pressing ekipy Andrzeja Sawickiego powodował całkowite zagubienie Lubuszanina, który na tle miejscowych wyglądał bardzo słabo.

Do przerwy Falubaz prowadził 4-0, w drugiej połowie nic się właściwie nie zmieniło. Falubaz prowadził grę i strzelał kolejne gole. Przy stanie 8-0 Lubuszanin właściwie po raz pierwszy w tej połowie zagroził bramce Falubazu – na koniec spotkania po błędzie obrony gola dla gości zdobył Głowaczewski, a  za chwilę sędzia zakończył mecz.

Gole dla Falubaz strzelili – Artur Małecki 3, Wojciech Okińczyc 2, Albert Cipior, Bartosz Konieczny oraz testowany przez Falubaz Damian Stachurski.