sobota, 13 czerwca 2026
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
Radio Zachód
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KRAJ I ŚWIAT
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT

    W drugiej eliminacja SKS – bez nominowanych do finału

    Grzegorz Kopernicki odszedł z Cariny Gubin

    Stal we Wrocławiu nie pojedzie w niedzielę!

    fot. Rafał Oleksiewicz

    Anna Puławska się „przepaliła” i ze spokojem melduje się w finale jedynki

    Zmiana trenera w czwartoligowej Victorii Szczaniec

    fot. Jakub Lesiński

    Będą nowe szczypiornistki w AZS-ie. Wróciła doświadczona bramkarka

    fot. materiały Wilków Żary Basketball

    Wilki wystawią dwa zespoły. Szukają chętnych do gry w rezerwach

    grafika: Facebook/KS Promień Żary

    Promień Żary i Zorza Ochla zagrają o awans w hicie klasy okręgowej

    Stilon jedzie na półfinał. „To jak gra o pół miliona”

  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • MOTO
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
LOGO, Radio Zielona GóraLOGO, Radio Gorzów

SŁUCHAJ

Radio Zachód
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KRAJ I ŚWIAT
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT

    W drugiej eliminacja SKS – bez nominowanych do finału

    Grzegorz Kopernicki odszedł z Cariny Gubin

    Stal we Wrocławiu nie pojedzie w niedzielę!

    fot. Rafał Oleksiewicz

    Anna Puławska się „przepaliła” i ze spokojem melduje się w finale jedynki

    Zmiana trenera w czwartoligowej Victorii Szczaniec

    fot. Jakub Lesiński

    Będą nowe szczypiornistki w AZS-ie. Wróciła doświadczona bramkarka

    fot. materiały Wilków Żary Basketball

    Wilki wystawią dwa zespoły. Szukają chętnych do gry w rezerwach

    grafika: Facebook/KS Promień Żary

    Promień Żary i Zorza Ochla zagrają o awans w hicie klasy okręgowej

    Stilon jedzie na półfinał. „To jak gra o pół miliona”

  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • MOTO
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
Radio Zachód
Strona główna LUBUSKIE

Notorycznie kradli markowe kawy. Teraz posiedzą?

PAP PAP
2021-03-30 10:59
kradli markowe kawy

Fot. KWP w Gorzowie Wielkopolskim

Udostępnij na FacebookuUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na telegramieUdostępnij przez WhatsappaEmail

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o liczne kradzieże markowej kawy z jednego ze sklepów w gminie Torzym. Ich łupem padło kilkadziesiąt paczek kawy, którą sprzedawali kierowcom tirów – poinformowała we wtorek Klaudia Biernacka z Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie.

„Panowie usłyszeli zarzut kradzieży zagrożony karą do pięciu lat więzienia. Jeden z nich ma też zarzut usiłowania kradzieży elektronarzędzi w jednym ze sklepów budowlanych w Sulęcinie. Najwyraźniej zamierzał zmienić branżę, ale został w porę zatrzymany”

– powiedziała policjantka.

Od pewnego czasu, właściciel jednego ze sklepów spożywczych w gminie Torzym borykał się z uciążliwym problemem. Raz po raz, z marketu ubywało po kilkadziesiąt paczek markowej kawy. Wartość strat znacznie przekroczyła kwotę 1000 zł. Sprawą zajęli się kryminalni z Sulęcina.

„Zaledwie kilka dni zajęło im ustalenie, kto jest nieuczciwym +baristą+. Okazało się, że było ich dwóch – 32- i 34-latek. Nie byli jednak aż takimi smakoszami kawy, jak mogłoby się wydawać. Przez parę dni, na zmianę wynosili ze sklepu po kilka sztuk artykułów, a następnie sprzedawali je w okazyjnej cenie kierowcom ciężarówek na pobliskim parkingu”

– dodała Biernacka.

kradli markowe kawy
Fot. KWP w Gorzowie Wielkopolskim
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

kradli markowe kawy
Fot. KWP w Gorzowie Wielkopolskim
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tagi: Torzym

Czytaj również

fot. UM Torzym
LUBUSKIE

Działki dla młodych w Torzymiu

13 kwietnia 2026

Działki dla młodych - to nowy pomysł samorządu Torzymia, który zachęca do zakupu nieruchomości osoby mieszkające w gminie, jak i...

fot. UM Torzym
LUBUSKIE

Magazyn energii w SP Torzym

24 lutego 2026

Szkoła podstawowa w Torzymiu przeszła w latach 2024 – 25 gruntowną termomodernizację. Wymieniono stary piec grzewczy na nowoczesny i ekologiczny,...

LUBUSKIE

Gala nagród kulturalnych marszałka i Złoty Dukat 2025

1 grudnia 2025

Trwa uroczysta gala wręczenia nagród marszałka województwa lubuskiego. Dziś wręczane są nagrody kulturalne oraz Złoty Dukat Lubuski. Do do tej...

Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie/FB
LUBUSKIE

Jedna osoba nie żyje po zderzeniu osobówki z ciężarówką za miejscowością Koryta

28 listopada 2025

Na drodze krajowej nr 92 za miejscowością Koryta w powiecie sulęcińskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką. Jedna osoba...

Foto: Tomasz Browarczyk, LCI
LUBUSKIE

W Lubuskiem powstaną kolejne ścieżki rowerowe

7 listopada 2025

W województwie lubuskim będą kolejne ścieżki rowerowe. Marszałek podpisał umowy na dofinansowanie ich budowy z włodarzami siedmiu gmin w naszym...

graf. Materiały UM Szczecinek
LUBUSKIE

Obrona Cywilna będzie w Gądkowie Wielkim

12 października 2025

Uchwalona przed niespełna rokiem ustawa "O ochronie ludności i obronie cywilnej" stawia przed lokalnymi samorządami nowe zadania, których celem jest...

najnowsze z Lubuskiego

Gorzów. Nocny Szlak Kulturalny zainagurował cykl letnich imprez

W drugiej eliminacja SKS – bez nominowanych do finału

W niedzielę Festiwal Nauki UZ

Konkurs dla mieszkańców Żagania na projekty działań kulturalnych

Ogród Różany w Forst zaprasza na festyn [ZDJĘCIA]

Żarskie muzeum zaprasza na dzisiejsze spotkanie ze słowiańskimi tradycjami

80 lat osadnictwa w Bieniowie

Policja przypomina o zasadach bezpieczeństwa nad wodą

Gorzów i Eberswalde współpracują od 25 lat

Grzegorz Kopernicki odszedł z Cariny Gubin

popularne

  • fot: Bartek Szkudlarek - MZK Zielona Góra

    Kolejny autobus powróci na zielonogórskie drogi

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Stilon jedzie na półfinał. „To jak gra o pół miliona”

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Kłopoty spółki „SUBBUS” w Nowej Soli

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Grzegorz Kopernicki odszedł z Cariny Gubin

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Lapidarium w Zielonej Górze już prawie gotowe

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE
INSTAGRAM
RSS
LOGO, Radio Zachód, Informacje, Lubuskie, 103 i 106 FM

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze "Radio Zachód S.A." w likwidacji w Zielonej Górze
Radio Zachód S.A.

ul. Kukułcza 1
65-472 Zielona Góra

  • BIP
  • Reklama
  • Formularz kontaktowy
  • Cookies i polityka prywatności
  • Archiwum
Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.
G-news logo
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • KRAJ I ŚWIAT
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT
  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • PODCASTY
  • REKLAMA
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • ZIELONA GÓRA
  • GORZÓW

Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • KontrastKontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj